Program akcí pro měsíc v březnu

06.03.2019 13:13

 
Nezapomenutelná noc se dvěmi DJ´s.  Večer s DJ Ewou a Vítěžem contestu loni na Máchově jezeru 2018!!! Párty drinky s Bacardi. Světelná show. Užasná atmosféra a hudba. Spousta soutěží o drinky. Fotoreport
 
 
Máte rádi oldies večery ? V tuto noc bude hrát náš rezidentní DJ ROSS a jeho oldies pecky ! Hudba k poslechu i tanci! Jako každou SOBOTU bude probíhat  Fotoreport, Bacardi OAKPIPE, Kýble, drinky a dárečky k tomu !!! Soutěže o panáky a spousta dalšího !
 
 
Po dlouhé době opět na Broadwayi barmanská show a míchané drinky !!!  Po celý večer bude k dispozici barman se speciálními drinky z Bacardi !  Tak neváhej a vem svou drahou polovičku, kamaráda nebo bandu na tento víkend s BARMANEM! Po celý víkend bude taky v Pátek dance párty a v Sobotu OLDIES night. A to taky každý večer včetně drinků 1 + 1 !!!
 
 
 
Profesionální sexy GOGO TANEČNICE vás potěší 4x za večer. HUDEBNÍ STYLY VEČERA: zahraniční a CZ&SK RnB a Reggaeton, Latino Pop, Latino House, House, Electro House. V setech se tyto styly budou střídat a u dj pultu a v průběhu večera vás budou bavit djROSS a DENEX. Soutěže o pití zdarma, o volné vstupy zdarma . Fotoreport.
 
 
Jen tento večer ve vybraných českých clubech v republice bude přirpavena oficiální Bacardi párty ! Jako jedni z mála jsme mezi nimi. Co to znamená ? Bacardi po celý večer v mnoha variantách. Bacardi hostesky. Bacardi FOTOstěna. Bacardi dárky. NO PROSTĚ BACARDI PÁRTY !!!!!
 
 
Máme pro Vás připraven ples ! Poprvé a né naposledy pořádáme ples ! Jedná se o první Maškarní ples na Broadwayi, kde je povinné mít masku! Pokud nemáš masku nevadí. U vstupu dostaneš škrabošku ;-) Pokud ale v masce příjdeš máš poloviční vstupné!!!
Vážně půlku! Budeme mít zase Bacardi drinky, foto report z celé akce, občerstvení v ceně vstupenky, tombolu a soutěže o další ceny ! V Pátek to pojmeme trochu více tanečně a v sobotu trochu oddychově, ale taky v tanečním rytmu.