Restaurace Broadway Entertainment Club Ostrava Vás vítá

Broadway Entertainment Club Ostrava je Zábavní centrum určené pro všechny, kteří se chtějí bavit, dobře se najíst a napít. Základem naši nabídky je americká kuchyně, která uspokojí jak náročného gurmána, tak milovníka pořádných porcí. Steaky, hamburgery, hot-dogy, tortily nebo saláty. Vše z těch nejčerstvějších surovin. 

Nechybí nabídka týdenní nabídka denního menu, ve které je každý den 9 jídel a tří polévkyBroadway Entertainment Club Ostrava nabízí bezkonkureční nabídku 9 druhů jídel, která je navíc dostupná po celou otevírací dobu kuchyně a v době od 11 do 15 hodiny navíc za zvýhodněné ceny! Broadway Entertainment Club Ostrava nabízí širokou paletu alkoholických nápojů a michaných drinků z celého světa. Tyto fakta, společně s příjemným stylovým prostředím, znamenají, že Broadway Entertainment Club Ostrava je ideálním místem k pořádaní soukromých akcí, firemních akcí a oslav.

Našim mottem je: "Každý den něco navíc!" To znamená, že máme pro Vás každý den připravenu speciální akci. Zvýhodněná cena piva, obsluha nahoře bez nebo hudební produkce pro mladé i starší návštěvníky. Každý víkend navíc pořádáme speciální promoakce na vybraný alkohol, podpořený promotýmem a soutěžemi. Broadway Entertainment Club Ostrava je zde pro všechny, kteří si chtějí užít zábavu a profesionální služby.

V restauraci bRoadway ostrava Přijímáme všechny běžné platební karty a stravenky

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akce restaurace Broadway II Ostrava

Rum Bacardi Oakhearth v restauraci Broadway Ostrava za akční cenu

30.09.2016 10:43
Po celý měsíc říjen představujeme novinku rum Bacardi Oakheart. V restauraci Broadway Ostrava po celý měsíc za zvýhodněnou cenu a ještě navíc...

Broadway Beat String Show

15.09.2016 11:31
Dokonalé spojení taneční hudby a živého violoncella - to je Beat String Show v restauraci Broadway Ostrava!  

Cider Kingswood za akční cenu

15.09.2016 11:29
Po celé září v restauraci Broadway Ostrava cider Kingswood za akční cenu. Vychutnejte si vychlazený cider v nejlepší restauraci v Ostravě!
<< 1 | 2 | 3