Enterteiment Club

Snažíme se, aby si každý z Vás našel každý den v našem podniku kus svého já. V pondělky je pro Vás nachystána akce 2+1 pivo zdarma, v úterý si můžete zatančit s živou kapelou, ve středu se podívat na vnady našich slečen, ve čtvrtek zpíváme až do rána – karaoke spojené s dance party, v pátek si můžete poslechnout a zapařit na novinky hudební scény. Sobotu jsme věnovali projektu Praskání – nejoblíbenější hudební pořad v Ostravě, kde si troufáme říct, že dnes jej pořádáme pouze my. Upozorňujeme naše zákazníky, že nepouštíme skladby mladší 15-ti let a retro diskotéku doplňujeme produkcí s gramodesek, jejíž praskání dotváří tento pořad k dokonalosti. V neděli Vás zveme na Maxi Hot-Dog Broadway s hranolkama pro 3-4 osoby za cenu Hot-Dogu L. Přejeme Vám příjemnou zábavu.

 

Entertaimet Club Broadway II, nabízí také širokou škálu zábavní techniky, letní zahrádku, specifickou americkou kuchyni, 14 druhů denního menu, kvalitní DJś, perfektní sound and light show,  zábavu všeho druhu, odvoz Taxi službou Broadway, originální drinky, širokou nabídku alko a nealko nápojů.  Otevřeno je pro Vás Non-Stop

 

KVALITNÍ A VYŠKOLENÁ OBSLUHA

Maximálně dbáme na kvalitní obsluhu, neustálým školením se snažíme přinést Vám našim zákazníkům ten nejlepší servis. V případě jakékoliv spokojenosti, či nespokojenosti nás neváhejte kontaktovat – Váš názor je pro nás důležitý. info@startronic.cz

 

ZÁRUKA KVALITY A ČERSTVOSTI

Tak jak jste zvyklí v síti provozoven Startronic Group, ani tato není vyjímkou

Klademe velký důraz na čerstvost a kvalitu veškerých surovin. Suroviny, které se Vám dostávají na Váš stůl jsou pouze od vybraných dodavatelů na tuzemském i zahraničním trhu. U nás se Vám nestane, že se k Vám dostane nekvalitní produkt. Vybíráme vždy to nejlepší.

 

PÁR DŮVODŮ PRO KVALITNÍ ZÁŽITEK

Káva je upražena těsně před tím, než je pomleta servírovaná na Váš stůl

Steaky připravujeme z hovězího masa ze šlechtěných amerických chovů mladých býčků, maso nakupujeme chlazené, odleželé a té nejvyšší čerstvosti.

 

Nevaříme z mražené zeleniny, denně nakupujeme čerstvou zeleninu, kterou zpracováváme týž den

Dodavatelé alko a nealko sortimentu jsou velké společnosti s dlouholetou tradicí na našem trhu

V případě jakékoliv nespokojenosti nás neváhejte kontaktovat